Airties RT 206 Modem Kurulumu

Airties RT 206 Modem Kurulumu

1

Web tarayıcımızın adres satırına 192.168.2.1 yazarak entere basıyoruz. Gelen Kullanıcı adı ve şifre kısmına admin admin yada admin ttnet yazarak modem web arayüzümüze giriş yapıyoruz.

2

Gelen şifre değiştir ekranından az önce yazdığımız modem arayüz şifresini değiştir yaparak isterseniz bu şifreyi değiştirebilir isterseniz de iptal butonuna basarak değiştirmeden geçebilirsiniz.

3

Açılan web arayüzü ekranımızda ekranın sol bölümünde bulunan İnternet İnternet ayarlarını butonuna basalım.Açılan sayfada pvc adının sonunda bulunan Düzenle butonuna basarak ayarlar bölümüne ulaşalım.

4

Açılan ayarlar bölümümüzde protokol olarak PPPOE seçiyoruz. Vpı:8 Vcı:35 ve Encapsulation LLc seçiyoruz. Kullanıcı adı ve şifre kısmına servis sağlayıcınızın size vermiş olduğu kullanıcı adı ve şifreyi yazarak kaydete basıyoruz.

5

Kablolu ayarlarımızı yaptıktan sonra yine sol bölümde bulunan Kablosuz-Kablosuz ayarları bölümüne tıklıyoruz. Açılan sayfamızda Kablosuz ağ adı olarak kablosuz ağlarda görmek istediğimiz ismi yazıyoruz. Güvenlik bölümünde Kablosuz ağ şifremizi belirliyoruz ve kaydete basarak ayarlarımızı tamamlıyoruz.

Airties RT 206  Kablosuz Modem Kurulumu

6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir