beIN Sports Haber Kanalı Ücretsiz Frekans Bilgisi

 

Geçtiğimiz günlerde Digitürk platformu Dünyaca ünlü Katar merkezli bein Medya Grubuna satılmıştı. Bu büyük satın alanmadan sonra digitürk platformu üzerinde çok sayıda yenilik yapıldı. Kanal isimlerinden yeni eklenen kanalara kadar çok sayıda yenilik ile kullanıcılara daha kaliteli hizmet alımının önü açıldı.

Yapılan en önemli yeniliklerden biride yeni açılan spor kanallarının Türksat Uydusu üzerinden şifresiz olarak yayın yapmasıydı.

İlk denemeleri digitürk platformunda yapılan bein sport haber kanalı artık Türksat Uydusu üzerindende ücretsiz olarak olarak izlenebilecektir.

5 kıta, 43 ülkede yayında olan beIN SPORTS HABER sadece Türkiye’den değil, tüm dünyadan sporun gündemini sporseverlerle buluşturacak.

beIN SPORTS HABER Digiturk’te 83 No’lu kanalda yer alırken, Türksat ve Eutelsat uydularından şifresiz yayın yapacak.

 

Türksat Uydu bilgileri: 
Turksat4a
Frekans:12379
Symbol Oranı :DVB—Sembol Oranı 30000
FEC : ¾
Polarizasyon: Horizontol (Yatay)
 
 
 

bein medya grup kimdir?

Ocak 2014 tarihinde kurulmuş olan beIN MEDIA GROUP LLC, küresel spor ağı beIN SPORTS’un resmi sahibidir. beIN Sports dünya genelinde faaliyet gösteren 38 kanalı ile Ortadoğu, Kuzey Afrika, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya Pasifik bölgelerindeki 36 ülkede yayın yapıyor. beIN spor kanalını kuran beIN Media Group, yeni eğlence kanalları ile dijital mecralarda yer alarak sporun yanı sıra eğlence alanında da boy göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir