OPERATÖRLERDEN 15 TEMMUZ HEDİYESİ…

OPERATÖRLERDEN 15 TEMMUZ HEDİYESİ…

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik  günü nedeni ile müşterilerine konuşma, mesajlaşma ve internet paketleri hediye ediyor…

Hain 15 Temmuz darbe girişiminin ardından tam 1 yıl geçti ve 15 Temmuz’un ilk yıl dönümünde belirlenen bir çok noktada anma programları ve demokrasi kutlama etkinlikleri düzenlenecek. Bu kapsamda Gsm operatörlerinden jest üstüne jestler geliyor. Operatörler kullanıcılarına gönderdiği hediye konuşma,sms ve internet paketleri ile kullanıcılarını bu anlamlı günde sevindirdi.

Operatörlerden kullanıcılara gönderilen duyuru ve içerikler şöyle;

 

TÜRK TELEKOM

Türk Telekom, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü kapsamında mobil abonelerine gün boyunca ücretsiz kullanabilecekleri şebeke içi sınırsız dakika, yurt içi her yöne geçerli 1000 dakika ve yurt içi her yöne geçerli 5000 SMS tanımladı.

Sabit internet kullanıcılarının ise 15 Temmuz’da yapacakları internet kullanımları Adil Kullanım Noktası’na (AKN) dahil edilmeyecek ve AKN’yi aşmaları sebebiyle hız düşümü yaşayan abonelerin hızları, mevcut paket hızlarına yükseltilecek.

15 – 16 Temmuz tarihlerinde büyük şehirlerdeki toplam 38 meydanda kurulan ve tüm Türkiye’yi kapsayan 4 binin üzerindeki Türk Telekom Wi-Fi noktasından iki gün boyunca internet kullanımı ücretsiz sağlanacak.

Türk Telekom ev ve iş telefonu aboneleri* ise 15 Temmuz’da gün boyu şehir içi ve şehirler arası ev ve iş telefonlarını dakika sınırı olmadan ücretsiz arayabilecekler. Tüm vatandaşlar ayrıca tüm ankesörlü telefonlardan 15 Temmuz’da 00:00-23:59 saatleri arasında ev ve iş telefonları ile sınırsız konuşabilecekler.

Türkiye’nin toplam 81 ilinde demokrasi nöbeti tutulacak meydanlarda bulunan 200’e yakın Türk Telekom bayii ise 15 Temmuz gecesi sabah kadar açık olacak. Bu noktalarda vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunulup şarj gibi ihtiyaçları karşılanacak.

Türk Telekom, Türkiye’nin lider dijital müzik platformu Türk Telekom Müzik’te ise 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel bir kategori hazırladı. Türk Telekom Müzik tarafından ‘15 Temmuz’a özel 15 şarkı’ adıyla hazırlanan anlamlı liste, milli duygulara hitap eden, birlik ve beraberliği vurgulayan şarkılardan oluşuyor.

15 Temmuz’da darbecilerin işgal girişimine karşı tüm gücüyle mücadele ederken şehit veren ve gazi şirketlerden biri olan Türk Telekom, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü’nü anmak amacıyla tüm yurtta düzenlenecek etkinliklerde iletişim desteği sağlayacak.

Türkiye’nin lider iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, demokrasi mücadelesinde iletişimin oynadığı önemli role istinaden bu yıl da 15 Temmuz’da geçerli olmak üzere tüm mobil abonelerine gün boyunca ücretsiz kullanabilecekleri şebeke içi sınırsız dakika ve yurt içi her yöne geçerli 1000 dakika tanımladı. Bunun yanı sıra faturalı mobil müşterilerine ise ek olarak gün boyunca ücretsiz kullanabilecekleri yurt içi her yöne geçerli 5000 SMS tanımladı. Türk Telekom ev ve iş telefonu abonelerinin* ise 15 Temmuz’da gün boyunca kendi aralarında yapacakları şehir içi ve şehirlerarası tüm aramalar ücretsiz olacak.

Türk Telekom sabit internet kullanıcılarının ise 15 Temmuz’da yapacakları internet kullanımları Adil Kullanım Noktası’na (AKN) dahil edilmeyecek ve AKN’yi aşmaları sebebiyle hız düşümü yaşayan abonelerin internet hızı, mevcut internet paketi hızlarına yükseltilecek.

Toplam 38 meydanda kurulan WiFi noktalarında ücretsiz internet ve ankesörlü telefonlardan ücretsiz arama hizmeti

15 Temmuz Şehitleri ve darbe girişimine karşı Türk halkının bağımsızlık inancıyla gösterdiği direnişi anma programı kapsamında, 15 – 16 Temmuz tarihlerinde İstanbul, Ankara, Niğde, Konya, Gaziantep, Trabzon ve Bursa gibi pek çok ilde toplam 38 meydanda kurulan WiFi noktalarının yanı sıra ve tüm Türkiye’yi kapsayan 4 binin üzerindeki Türk Telekom WiFi noktasından da iki gün boyunca internet kullanımı ücretsiz sağlanacak.

Bununla birlikte tüm vatandaşlar Türkiye’deki toplam 65 bin ankesörlü telefondan telefon kartı veya kredi kartı kullanarak, 15 Temmuz’da 00:00-23:59 saatleri arasında şehir içi ve şehir dışı ev ve iş telefonlarıyla ücretsiz görüşülebilecek. Cep telefonlarına yapılan aramaların ilk 2 dakikası ise ücretsiz olacak.

Türkiye’nin dört bir yanındaki Türk Telekom bayilerinde de 15 Temmuz anılacak

Türk Telekom’un, ülkenin dört bir yanında hizmet veren bayileri de demokrasi tarihimizin bu önemli gününü çeşitli etkinliklerle anacak. Şirket, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel olarak hazırladığı görselleri, bayilerinde kuracağı ekranlarda gösterecek. Türkiye’nin toplam 81 ilinde demokrasi nöbeti tutulacak meydanlarda bulunan 200’e yakın Türk Telekom bayii 15 Temmuz gecesi sabaha kadar açık olacak. Bu noktalarda vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunulup şarj gibi ihtiyaçları karşılanacak.

Aynı zamanda, geçtiğimiz aylarda Türkiye çapındaki 53 Türk Telekom Okulu öğrencileri arasında gerçekleştirilen “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve İletişim” temalı yarışmada finale kalan eserler; İstanbul’da Ümraniye meydanındaki, Ankara’da Kentpark’taki ve İzmir’de Point Bornova’daki Türk Telekom bayilerinde sergilenecek. Milli iradeye sahip çıkan, birlik ve beraberlik gücünü temsil eden, bağımsızlık inancını vurgulayan ve 15 Temmuz’u çocukların gözünden yansıtan yüzlerce şiir, resim ve kompozisyon, özel bir sergiyle Ankara’daki vatandaşlarla buluşacak.

Türk Telekom Müzik’ten 15 Temmuz’a Özel 15 Şarkı

Türk Telekom, Türkiye’nin lider dijital müzik platformu Türk Telekom Müzik’te ise 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel bir kategori hazırladı. Türk Telekom Müzik tarafından ‘15 Temmuz’a özel 15 şarkı’ adıyla hazırlanan anlamlı liste, milli duygulara hitap eden, birlik ve beraberliği vurgulayan şarkılardan oluşacak. Şarkı listesikapsamında; Ümit Besen’in seslendirdiği 15 Temmuz Demokrasi Bayramı Marşı, Ayten Alpman’ın sesinden Memleketim, Ömer Karaoğlu’nun seslendirdiği Şehit Türküsü gibi 15 şarkı yer alacak.

Bu sene de “Birlikte çok güzeliz”

Geçtiğimiz sene “Birlikte Çok Güzeliz” sloganıyla herkes tarafından benimsenen ve ses getiren bir iletişim çalışmasına imza atan Türk Telekom, bu sene de aynı sloganla birliktelik ruhunu güçlendirmeyi hedefliyor. Türk Telekom, “Birlikte Çok Güzeliz” sloganı kapsamında hazırladığı iletişim çalışmaları ile toplumun geniş kesimlerine ulaşmayı hedefliyor.

VODAFONE

 

Vodafone, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında tüm abonelerine 15 Temmuz 09:00 ile 16 Temmuz 09:00 arası geçerli olmak üzere ücretsiz şebeke içi 600 dakika konuşma, 1000 SMS ve 1 GB mobil internet verecek. Aynı tarihlerde, anma program ve törenlerinin gerçekleştirileceği noktalarda Vodafone’lu abonelere ücretsiz Wi-Fi hizmeti de sunulacak. 

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vodafone, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri süresince abonelerinin kesintisiz ve rahat iletişim kurması için ücretsiz dakika, SMS ve mobil internet verecek. Buna göre, 15 Temmuz 09:00 ile 16 Temmuz 09:00 arası geçerli olmak üzere tüm Vodafone abonelerineücretsiz şebeke içi 600 dakika konuşma, 1000 SMS ve 1 GB mobil internet tanımlanacak. Aynı tarihlerde, anma program ve törenlerinin gerçekleştirileceği noktalarda Vodafone’lu abonelere ücretsiz Wi-Fi hizmeti de sunulacak.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, şunları söyledi:

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde, vatanımız için yüreklerini ortaya koyan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz. 15 Temmuz’un birinci yıldönümünde tüm abonelerimize 15 Temmuz 09:00 ile 16 Temmuz 09:00 arası geçerli olmak üzere ücretsiz şebeke içi 600 dakika konuşma, 1000 SMS ve 1 GB mobil internet tanımlıyoruz. Abonelerimize kesintisiz ve kaliteli iletişim hizmeti sunma taahhüdümüz ve Vodafone Grubu’nun da genel uygulaması olarak, yoğun halk katılımının olduğu alanlarda ek kapsama ve kapasite desteği sağlıyoruz. Bu desteğe mobil altyapıyı tamamlayıcı olarak verilen ücretsiz Wi-Fi hizmeti de dahil. Bu kapsamda, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü çerçevesindeki anma program ve törenlerinin gerçekleştirileceği noktalarda da abonelerimize ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunacağız.”

 

TURKCELL

5 Temmuz 2017 tarihinde saat 09:00 itibariyle tüm Turkcell’lilere 24 saat geçerli BiP‘ten yapılan aramalarda her yöne 1000 dk + 1GB internet + her yöne 500 dk + 1000 SMS verilecektir.

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı münasebetiyle 15 Temmuz 2017 Saat:09.00 ile 16 Temmuz 2017 Saat:20.00 arası etkinlik alanlarında ücretsiz WiFi hizmeti verilecektir. Hizmet verilen alanların bilgisine aşağıda bulunan listeden ulaşabilirsiniz. Etkinlik alanında ücretsiz Wifi hizmetinden yararlanmak için Turkcell_WIFI bağlantı ismini seçmelisiniz.

İl Ücretsiz Wifi Hizmeti Verilecek Meydan Adı
Adana Adana Merkez Park
Ankara Kahramankazan
Ankara Cumhurbaşkanlığı Külliyesi
Ankara 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı
Ankara Gölbaşı Özel Harekat Merkezi
Ankara Sıhhıye Meydanı
Ankara Türkiye Büyük Millet Meclisi
Ankara Eski Meclis
Ankara Akıncılar
Ankara Gençlik Parkı Opera Girişi
Antalya Cumhuriyet Meydanı
Bursa Fomara Meydanı
Elazığ Postane Meydanı
Erzurum Lalapaşa Meydanı
Gaziantep Demokrasi Meydanı
İstanbul Beylerbeyi – 15 Temmuz Şehitler Köprüsü bağlantı yolu
İstanbul Kısıklı Milli İrade Parkı
İstanbul  Saraçhane IBB Önü
İstanbul  Sütlüce AKP İl Merkezi Önü
İstanbul  Vatan Caddesi Emniyet Önü
İstanbul Gaziosmanpaşa Meydan
İstanbul Bayrampaşa Sabri Akpınar Parkı
İstanbul Bayrampaşa Çevik Kuvvet Önü
İstanbul Taksim Meydanı
İstanbul Güngören Kale Center
İstanbul Bağcılar Kirazlı Metro
İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Girişi Metrobüs Durağı
İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Eski Gişeler Önü
İstanbul Altunizade 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Kavşağı
İstanbul Sancaktepe Milli İrade Demokrasi ve Özgürlük Meydanı
İstanbul Çengelköy İspark
İstanbul Atatürk Havalimanı Devlet Konuk Evi Önü
İstanbul Güngören Menderes Caddesi
İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsü IETT Otobüs Cep Girişi
İzmir  Konak Meydanı
Kahramanmaraş Yeni Miting Meydanı
Kayseri Cumhuriyet Meydanı
Kocaeli 15 Temmuz Demokrasi Meydanı
Konya Mevlana Meydanı
Malatya Millet Meydanı
Manisa Manisa Kent Meydanı
Niğde Ömer Halis Demir Meydanı
Samsun Cumhuriyet Meydanı
Şanlıurfa Topçu Meydanı
Trabzon 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı (Meydan Parkı)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir