Airties 5442 Modem Kurulumu

Çok işlevli: ADSL2+ Modem, 300Mbps, 802.11n kablosuz erişim noktası, Firewall, 4 10/100Mbps Ethernet portu bir arada.

Değiştirilebilir Anten: Değiştirilebilir anten seçeneği ve AirTies MESH teknolojisi ile ihtiyaç duyduğunuzda mevcut kablosuz kapsama alanını genişletin.

Kolay kablosuz kurulumu: WPS desteği olan herhangi bir kablosuz istemciye sadece WPS tuşuna basarak bağlanın.

Internet Televizyonu Servisine hazır: IP QoS, VLAN (802.1Q), PVC-Port haritalama ve IGMP özellikleri sayesinde herhangi bir IPTV alıcısına kesintisiz olarak HD video iletin.

Modem özelliklerini genel hatları ile tanıdık. Modem kurulumuna geçmeden önce modem ve bilgisayar arası bağlantılarınızın doğru yapılandırıldığından emin olunuz. Hatalı yapılan modem bağlantılarında modeminiz buluşmayacak ve bağlantı kuramayacaksınız.

Modem ve Bilgisayar Arası Bağlantı Şemasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Modem bağlantılarınızı yukarıdaki şemaya uygun olarak yapılandırdı iseniz kurulum adımlarına devam edebiliriz.

Öncelikle web tarayıcınızın adres satırna 192.168.2.1 yazarak enter butonuna basınız. Açılan şifre ekranında herhangi bir şifre girişi yapmadan tamam butonuna basınız. Boş geçmenize rağmen sizden şifre istiyor ise modem arkasında yer alan reset butonuna basarak modeminizi resetleyiniz.

Şifre ekranını geçmenizin ardından açılan modem arayüz ekranında,ekranın sol bölümünde yer alan İNTERNET-İNTERNET AYARLARI menülerine tıklayınız. Açılan ayarlar bölümünde DÜZENLE butonuna basınız.

Açılan ayarlar bölümünde Protokol olarak PPPOE seçiniz. Vpı:8 , Vcı:35 ,Encapsulation olarak LLC seçiniz.

Adsl kullanıcı adı ve şifre bölümünde servis sağlayıcınızdan almış olduğunuz kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi giriniz. Kullanıcı adınızın sonunda yer alan ve servis sağlayıcılara göre değişkenlik gösteren @domain adınızı yazmayı unutmayınız.

Tüm servis sağlayıcılara ait domain adlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

İşlemlerin ardından kaydet butonuna basınız.

Airties 5442 Kablosuz Modem Kurulumu

Yukarıda modeminizin kablolu ayarlarını tamamladınız. Kablosuz ayarları için ekranın sol bölümünde yer alan KABLOSUZ-KABLOSUZ AĞ AYARLARI menülerine tıklayınız.

Açılan ekranda SSID Bölümünde bir kablosuz ağ adı belirleyiniz. Şifre bölümünde en az 8 haneli bir kablosuz şifre belirleyiniz ve kaydet butonuna basınız.

Airties 5442 Modeminizin kablolu ve kablosuz ayarlarını tamamladınız. Modem arayüz ekranlarını kapatarak internete bağlanabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK GÜNCEL KONULAR, HEDİYE ÇEKLERİ,İNDİRİM VE ÇEKİLİŞ KAMPANYALARI HAKKINDA İLK KAZANAN SİZ OLABİLİRSİNİZ

Zorluteknoloji FACEBOOK Adresimiz İçin Tıklayınız

Zorluteknoloji TWİTTER Adresimiz İçin Tıklayınız

Zorluteknoloji İNSTAGRAM Adresimiz İçin Tıklayınız

Zorluteknoloji YOUTUBE Kanalımız İçin Tıklayınız

Tüm Soru ve Görüşlerinizi Aşağıdaki Bölüme Yazabilirsiniz