İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası @domain Adresi

 

Türk Telekom’dan interneti olmayan aileler için süper ötesi kampanya!!!

Sınırsız, fiber hızlı internet keyfini doyasıya yaşamak için Türk Telekom evde internet müşterisi olmanın tam zamanı.​ Her şey dahil fiyat ve evinize kadar ücretsiz kurulum fırsatıyla limitsiz internet paketleri sizleri bekliyor! Kampanya kapsamında sunulan Türk Telekom internet paketleri arasından sizin için en uygun olanı seçin fırsatı kaçırmayın. Üstelik modem ücretsiz!

Kampanyaya Dahil olan Paketler;

Sabit telefonu olanlar için kampanyaya dahil tüm internet paketleri

Kampanya Kapsamındaki PaketlerBağlantı HızıGBKampanya İndirimli Fiyatı
4Mbps’ye kadar 20GB Limitsiz İnternet4 Mbps20 GB       14,90 TL

İnternet ve Alo Paket tercih edenler için kampanya dahil tüm paketler

Kampanya Kapsamındaki PaketlerBağlantı HızıGBKampanya İndirimli Fiyatı
4Mbps’ye kadar 20GB Limitsiz İnternet4 Mbps20 GB         29,90 TL

Türk Telekom web sayfasında detayları yazmakta olan bu kampanya ile ucuz internetin keyfini çıkarabilirsiniz.Kampanya kapsamında 216 tl lik bağlantı ücreti ve 240 tl lik vdsl modem ücretsiz sunulmaktadır.

Kampanya hakkında kısaca bilgi verdik.Daha detaylı bilgi için Türk Telekom Ana Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.. Şimdi sıra hattınız açıldığında bilmeniz gereken işlemlerde.

Bu kampanya ya dahil olan kullanıcıların, kullanıcı adının sonundaki domain adı diğer Türk Telekom tarifelerinden farklıdır.

Modem kurulumu sırasında kullanıcı adınızın sonundaki domain adresinin @ttnet2 olması gerekmektedir.

İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası kapsamında satışa sunulan 4Mbps’ye Kadar 20GB ve 40GB AKN’li limitsiz internet paketlerinin internete çıkışı @ttnet2 domaini üzerinden sağlanmaktadır.

Bağlantı işlemleri tamamlandığında kullanıcılara sms ile kullanıcı adı ve şifre bilgileri iletilmektedir. Burada gördüğünüz @domain adı bölümüne dikkat etmelisiniz.

Bağlantı işlemleri tamamlanan kullanıcılara aşağıdaki gibi bir sms gönderilemektedir.

Örnek SMS Metni;

Degerli Musterimiz, 1811111111 no’lu evde/işte internet hizmetiniz aktif hale gelmiştir. Kullanıcı adınız: zorluteknoloji@ttnet2   Sifreniz: 1234567

Türk Telekom un çok cazip fiyatlara sunduğu bu tarifelerden yararlanarak istediğiniz zaman üst paketlere geçebilirsiniz.

ÇOK ÖNEMLİ NOT:Bu kampanyadan üst tarifelere geçmeniz durumunda kullanıcı adınızın sonundaki domain adı @ttnet olacaktır. Tarife değişikli durumunda lütfen modem ayarlarınızı kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi güncelleyiniz.

Türk Telekom Tivibu Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Tüm Soru ve Görüşlerinizi Aşağıdaki Bölüme Yazabilirsiniz