IPHONE TELEFONLARDA WHATSAPP YANDEX HARİTA KULLANIMI

Dünyanın her yerinde tüm akıllı telefon ve bilgisayar sistemleri üzerinde WhatsApp’la hızlı, kolay, güvenli mesajlaşma ve aramayı, ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Daha önceki yazılarımızda whatsapp ve özellikleri hakkında detaylı bilgi vermiştik. İsterseniz ana sayfamızda yer alan arama bölümünden yenilenen ve geliştirilen tüm whatsapp özelliklerine kolayca ulaşabilirsiniz.Bir önceki yazımızda andorid işletim sistemi kullanan Samsung ,Lg, Sony, Huawei, Xiaomi, Asus ,Vestel, Lenovo gibi telefon markaları üzerinde, whatsapp konumunun yandex haritalar uygulaması ile nasıl kullanılabileceği hakkında bilgi vermiştik.

ANDROİD SİSTEMDE WHATSAPP’TAN GELEN KONUMU YANDEX HARİTA İLE AÇMA YÖNTEMİ BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

İos işletim sistemlerinde konum bilgisi otomatik olarak ios haritalar olarak açılmaktadır. İos haritalar google maps ya da yandex haritalar gibi uygulamalara nazaran daha basit yapıdadır.Bu tür durumlarda gideceğiniz yere trafik durumu,kaza raporu gibi ekstra özellikler içeren yandex haritalar kullanarak gitmek isteyebilirsiniz. Bugünkü yazımız da iphone ios telefonlar üzerinde yandex haritalar nasıl kullanılır birlikte inceleyeceğiz.

İphone telefonunuzda uygulamalar arasından Whatsapp uygulamasına tıklayınız.

Açılan Whatsapp uygulamasında kişileriniz arasından size konum bilgisi gönderen kişi iletisine tıklayınız. Gönderilen mesaj içerisinde yer alan konum bilgisi haritası üzerine tıklayınız.

Karşınıza otomatik olarak ios haritalar üzerinde açılan konum gelecektir. Bu konumu isterseniz Harita, Hibrit, Uydu gibi seçenekleri seçerek kullanabilirsiniz.

Karşınıza otomatik olarak gelen ios konum üzerinde, kırmızı top ile gösterilen konuma tıklayınız. Açılan info alanında mavi araba simgesi üzerine tıklayınız.

Karşınıza iletilen konuma hangi uygulama ile gitmek istediğinizi soran seçenekler çıkacaktır. Bu seçenekler arasında kullanmak istediğiniz harita uygulaması üzerine tıklayınız. Yandex uygulaması için yandex.navi seçeneğini seçiniz.

Karşınıza otomatik olarak telefonunuzda yüklü olan yandex navigasyon uygulaması açılacaktır. Git seçeneğine tıklayarak istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz.

ANDROİD SİSTEMDE WHATSAPP’TAN GELEN KONUMU YANDEX HARİTA İLE AÇMA YÖNTEMİ BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK GÜNCEL KONULAR, HEDİYE ÇEKLERİ,İNDİRİM VE ÇEKİLİŞ KAMPANYALARI HAKKINDA İLK KAZANAN SİZ OLABİLİRSİNİZ

Zorluteknoloji FACEBOOK Adresimiz İçin Tıklayınız

Zorluteknoloji TWİTTER Adresimiz İçin Tıklayınız

Zorluteknoloji İNSTAGRAM Adresimiz İçin Tıklayınız

Zorluteknoloji YOUTUBE Kanalımız İçin Tıklayınız

IPHONE TELEFONLARDA WHATSAPP YANDEX HARİTA KULLANIMI” için 2 yorum

Tüm Soru ve Görüşlerinizi Aşağıdaki Bölüme Yazabilirsiniz