Küçük İşletmeler İçin WhatsApp Business

 

Kolay kullanımı ile tüm Dünya’da bireysel kullanıcıların beğenisini kazanan whatsapp uygulaması şimdi de gözünü küçük işletmelerin beğenisini kazanmaya dikti.

İşletmelerin müşterileri ile etkin bir iletişim kurabilmesi, işletmelerinin müşterileri ile olan etkinliğini artırabilmeleri için WhatsApp Business yayınlandı.

WhatsApp Business ile mevcut Messenger özelliklerine ek olarak iş profili oluşturabilir, işletmeniz hakkında detaylı bilgiler paylaşarak işletmenizin tanıtımını yapabilirsiniz.

WhatsApp Business uygulaması üzerinde web sitenizi, konum bilgileriniz ekleyerek müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz.

İşletmeniz için belirleyeceğiniz telefon numarası ile müşterileriniz ile online görüşmeler yapabilirsiniz. Hatta Whatsapp web uygulaması  ile tüm mesajlaşma ve görüşmelerinizi bilgisayarınız üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştıracak, kullanımı son derece kolay olan Whatsapp web uygulaması hakkında detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Business uygulaması ile olarak Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuş durumdadır. İos için şirketten henüz bir açıklama gelmemiştir.

WhatsApp Business uygulamasına Google Play üzerinden Endonezya, İtalya, Meksika, İngiltere ve ABD gibi ülkelerden indirme yapılabilmektedir.

Uygulama Türkiye için önümüzdeki günlerde kullanıma açılacaktır.

Whatsapp uygulamanız üzerinde bazı durumlarda yanlışlıkla gönderdiğiniz yazı ve gönderileri tek tuşla silebileceğinizi geri alabileceğinizi biliyor musunuz.

Whatsapp ta yanlışlıkla gönderilen içerik nasıl kaldırılır BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

 

Tüm Soru ve Görüşlerinizi Aşağıdaki Bölüme Yazabilirsiniz