Laff Messenger (Beta) İNDİR

Yerli ve milli teknolojiler kullanılarak geliştirilen Laff Messenger uygulaması ile artık daha güvenli mesajlaşmanın yolu açılmış olacak. Tamamı ile Türk mühendislik ürünü olan laff messenger ile rehber bilgileriniz, medya arşiviniz gibi kişisel verilerinizin yurt dışına çıkışı engellenmiş olacak. Daha önceki yazımızda Laff Messenger uygulaması hakkında detaylı bilgilendirmede bulunmuştuk. İsterseniz uygulamayı yüklemeden önce sizi nasıl bir ayrıcalık bekliyor göz atabilirsiniz.

Laff Messenger (Beta) Özelliklerine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Laff Messnger android kurulum adımlarına sırası ile göz atalım. Öncelikle Google Playstore uygulamasına giriş yapınız. Açılan arama bölümüne “laff” yazınız. Çıkan aramalar içerisinde laff Messenger (beta) uygulamasını seçiniz.Karşınıza gelen yükle butonuna basarak uygulamayı cep telefonunuza inidiriniz.

İndirme işleminizin bitmesinin ardından Aç butonuna basarak uygulamayı açınız. Karşınıza laff logosunun yer aldığı turkuaz renkli bir sayfa gelecektir. Kısa bir süre sonra Laff’a hoşgeldiniz sayfası gelecektir. Bu sayfada telefon numarası bölümüne Türktelekom, Türkcell, Vodafone vs.. gibi hangi operatörü kullanıyor iseniz cep telefonu numaranızı yazınız ve devam butonuna basınız.

Yeni açılan ekranda yukarıda yazmış olduğunuz numaraya bir laff doğrulama kodu gönderilecektir. Bu kodu aşağıdaki giriş kodu alanına yazınız. Giriş kodunuzu doğru yazmanızın ardından karşınıza profilini yarat ekranı gelecektir. Bu ekranda kullanıcı isminizden bağımsız olarak bir kullanıcı adı belirleyiniz. İsim bölümünde adınızı yazınız. Hakkında bölümünde kendinizden bahsetmek istiyor iseniz 120 karaktere kadar bir açıklama yazınız. Kullanım koşulları ve gizlilik politikası bilgisini okuyarak işaretleyiniz. Karşınıza gelen ekranda rehberinizde kayıtlı kişiler ile haberleşebilmeniz için erişime izin ver butonuna basınız. Adımları bu şekilde tamamladığınızda uygulama cep telefonunuzda aktif olacaktır. Rehberinizde kayıtlı laff kullanıcıları ile ücretsiz konuşmanın ve mesajlaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Laff Messenger (Beta) İNDİR” için bir yorum

Tüm Soru ve Görüşlerinizi Aşağıdaki Bölüme Yazabilirsiniz