SAMSUNG’UN YENİ ÜRÜNÜ GALAXY A8 & A8+ TÜRKİYE’DE SATIŞA ÇIKTI

Akıllı telefon denilince akla ilk gelen markaların başlarında yer alan Samsung yeni akıllı telefon modeli olan Samsung Galaxy A8 ve A8 Plus’i Türkiye’de satışa sundu.

Üstün özellikleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanacak Samsung Galaxy A8 ve A8 Plus ın teknik özellikleri nelerdir? Ürün ülkemizde ne kadar fiyat ile satışa çıktı gibi tüm sorularınıza cevap bulmaya çalışalım.

Samsung Galaxy A8 ve A8 Plus çift ön kamerası ve geniş ekranı ile,  telefonu ellinden düşmeyen,hayatın her anını fotograflamayı seven özçekim tutkunlarının beğenisini kazanacak gibi.

Galaxy A8 Plus, 6 inç lik geniş ekranı ve 1080x 2200 piksel Amoled ekran özellikleri ile kullanıcılarına ekstra bir canlılık sunmaktadır. Ayrıca geniş ekranı gorilla glass sayesinde çizilmelere karşı koruma altına alınarak kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Samsung Galaxy A8 ler 4 ayrı renk ile  (Siyah, Orkide Grisi, Altın, Mavi) kullanıcılarına her sitilde estetik çeşitlilik sunmaktadır.

Samsung Galaxy A8 ile 16MP lik arka 8 MP 2 adet Ön kamerası ile canlı ve estetik fotoğraflar yakalamanız mümkün hale gelmektedir.

Telefon üzerinde rahat ve sorunsuz kullanım sağlaycak 4GB RAM ve 2,2 GHZ hızına sahip 8 çekirdekli Exynos yonga seti bulunmaktadır.

Geniş ekranı ve 3 adet kamerası ile pil tüketiminin çok olacağı Galaxy A8 akıllı telefonları için  3500 mAh gibi ürün için yeterli büyüklükte bir batarya sunulmaktadır.

Samsung Galaxy A8 Plus ürününü Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’ de yaptığı bir etkinlik ile kullanıcıların beğenisine sunmuştur. Bugünden itibaren Türkiye’ de elektronik mağazalardaki yerini alması beklenmektedir.

Çift ön kamerasıyla dikkat çeken Samsung Galaxy A8 Plus, Türkiye’de 3.299 TL olarak duyurulmuştur.

 

Tüm Soru ve Görüşlerinizi Aşağıdaki Bölüme Yazabilirsiniz