Tivibu Ürünleri ve Paket Bilgileri

Türk Telekom’un televizyon izleme alışkanlıklarını değiştiren tivibu hizmetini birçok platformdan kullanmak mümkün. Kullanıcılar bu hizmetten Iptv, Webtv, Mobiltv, Smarttv ve Uydu olarak istedikleri şekilde yararlanabilmektedir. Tabi tivibu hizmetinin veriliş şekli ürünün özelliklerini kullanmadaki en büyük etken. Iptv hizmetinde Tivibu’nun tüm özellikleri kullanılabiliyor iken diğer ürünlerde özelliklerin bazıları kısıtlı olarak gelmektedir.

Türk Telekom Tivibu’da Giriş, Sinema ve Süper paket olmak üzere 3 ayrı paket bulunmaktadır. Giriş paketinde yerel ve ulusal kanallar olmak üzere sınırlı sayıda kanal bulunur iken sinema ve süper paketlerde tivibu kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış yüzlerce içerik belgesel, spor, dizi ve sinema kanalları bulunmaktadır.

Paket türlerine göre kanal sayıları aşağıdaki gibidir

Türk Telekom Tivibu hizmetini öne çıkaran en belirgin özelliklerinin başında “Seç İzle”, “Durdur İzle”, “Geri Al İzle” gibi kullanıcıya istediği anda istediği yayını izleme olanağı sunun özellikler gelmektedir. Bu özellikler paket yapısına göre kısıtlı olabilmektedir. Tivibunun bu eşsiz özellikleri hakkında detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Tivibu uydu müşterileri isterler ise uydu cihazlarına internet bağlantısı yaparak Tivibugo Smarttv özelliğini kullanabilirler.

 

Tivibu Ürünleri ve Paket Bilgileri” için bir yorum

Tüm Soru ve Görüşlerinizi Aşağıdaki Bölüme Yazabilirsiniz