TP-Link Deco M9 Plus Akıllı Ev Mesh 3’lü Wi-Fi Sistemi

Dünya’nın en iyi kablosuz ağ markaları arasında yer alan Tp link, kablosuz ağ çözümleri ve akıllı ev teknolojileri alanında her geçen gün yeni bir ürün ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yaptığı arge çalışmaları ile kullanıcıların tüm wifi ihtiyaçlarına tek noktandan cevap vermeye çalışan Tp-link hayatımıza kazandırdığı yeni ve kullanılabilir teknolojiler ile hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Son olarak geliştirdiği Tp link Deco m9 plus akıllı mesh teknolojisi ile artık evde ofiste kapsama alanının dışında kör nokta kalmayacak. TP-Link Deco M9 Plus kutusu içerisinden çıkan 3 adet wifi mesh sistemi ile wifi ağınızın genişlemesini istediğiniz tüm kör noktaları 418 metrekare kadar wifi sinyali ile buluşturabilirsiniz. Üstelik wifi siteminize entegre edeceğiniz ikinci bir 3 lü set ile çok geniş bir alanda kesintisiz wifi sinyalinin keyfini çıkarabilirsiniz. Doco m9 plus cihazınız ile 100 ü aşkın cihaz için kesintisiz bir ağ oluşturulabilmektedir.

Deco, evin her köşesinde kesintisiz kablosuz bağlantı kapsaması elde etmeyi ve düşük sinyal olan alanlarda bu sorunu sonsuza dek ortadan kaldırmayı sağlayan birimler sistemi kullanır!

Gelişmiş Deco Mesh Teknolojisiyle birimler, aynı ağ adı altında tüm evi kapsayan ortak bir ağ oluşturmak için bir arada çalışır. Cihazlar, mümkün olan en yüksek hızları sunmak için siz evinizde hareket halindeyken Deco birimleri arasında otomatik geçiş yapar.Deco M9 Plus üçlü paketi, 418 metrekareye kadar bir alana uzanan kablosuz bağlantı sunar. Bunu yeterli bulmamanız halinde tek yapmanız gereken, kapsama alanını genişletmek için ağa dilediğinizde daha fazla Deco birimlerini eklemektir

Deco M9 Plus, akıllı ev cihazlarınız için bir merkez işlevi üstlenir. Sadece tek bir platform kullanarak ayarlarınızı düzenleyin ve etkileşimler oluşturun. Herhangi ek bir akıllı yuva satın almanıza gerek yok.Deco, 100’ü aşkın cihaz için gecikmesiz kablosuz bağlantılar sunarak en yoğun ağlardan gelen trafiği bile kolaylıkla yönetebilir

TP-Link HomeCareTM Ebeveyn Kontrolleri, yerleşik Antivirüs ve Hizmet Kalitesi (Qos) gibi kişiselleştirilmiş bir dizi güvenlik özelliği sunar.

Kurulum, Deco uygulamasının her adımda sunduğu yönlendirmelerle hiç olmadığı kadar kolay.

Deco, Cihaz sayınıza bağlı olmaksızın hızlı ve güvenli Üç Bant Kablosuz bağlantının keyfine varın. Deco M9 Plus, ek bir yuvaya gerek kalmadan akıllı ev cihazlarınızı bir merkez olarak bağlar ve kontrol eder.

Adanmış Kablosuz Bağlantıdan Fazlası

Üç ayrı kablosuz bant, evinizin her bir köşesindeki cihazlar için sağlam ve olağanüstü hızda bağlantılar sunar. Deco birimleri arasındaki adanmış kablosuz bağlantılar için daha fazla bant genişliği ayrılır. AC2200 kablosuz sistemi ile gecikmelere veda edin. Deco M9 Plus, trafik yoğunlaştığında kablosuz ana taşıyıcısı olarak yalnızca 5G_1(867Mb/s) kullanmakla kalmıyor, ana taşıyıcı olarak aynı zamanda 5G_2(867Mb/s) ve 2.4G(400Mb/s) kullanarak, gigabit fiberiniz için ideal olacak şekilde 1000Mb/s’nin üzerinde hızlar sunuyor.

Evinizin Akıllı Merkezi

Deco M9 Plus, tüm ürünlerinizi kullanımı kolay bir uygulamada bir araya getirerek akıllı bir ev merkezi işlevi görür. Zigbee, Bluetooth ve Wi-Fi cihazlar arasında etkileşim kurmanıza yardımcı olur.

Tüm Soru ve Görüşlerinizi Aşağıdaki Bölüme Yazabilirsiniz