Türk Telekom’la LAFF Aramızda

Türkiye’nin en büyük internet servis sağlayıcısı konumunda yer alan Türk Telekom’un Ar-Ge ve teknoloji şirketi Argela tarafından yerli ve milli kaynaklar ile geliştirilen anlık ücretsiz mesajlaşma uygulaması LAFF Messsenger beta uygulaması yayınlandı. Daha önce Canlı bilgi yarışması Eleq ve Türkçe klavye uygulaması Tambu ile adından söz ettiren Argela grup şirketi, bu kezde milli mesajlaşma uygulaması LAFF ile görücüye çıktı.

LAFF Beta uygulaması, tüm mobil platformlar üzerinden operatör bağımsız olarak ücretsiz olarak kullanılabilecek. LAFF’ın Beta sürümü, Android ve iOS platformları üzerinden tüm akıllı telefonlara indirilebilecek. LAFF Beta’ konusunda Türk Telekom tarafından yapılan açıklama şöyle;

LAFF Beta’ Wirofon mesajlaşma platformunun da mimarı olan Argela’nın geliştirdiğini söyleyen Türk Telekom Dijital ve Siber Güvenlik Ürün Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Demir, “LAFF Beta, tamamen kendi iç kaynaklarımızı kullanarak ‘görev gücü’ mantığı ile gerçekleştirdiğimiz 6 aylık bir çalışmanın ürünü” dedi.Tamamen yerli kaynaklar ile geliştirilen Türkiye’nin en yeni sosyal mesajlaşma uygulaması LAFF’ın Beta sürümü, Android ve iOS mobil platformlarındaki uygulama marketlerinde yayınlanarak kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Pekçok yeni ve heyecan verici özelliği bünyesinde barındıracak

Türk Telekom Dijital ve Siber Güvenlik Ürün Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Demir, Argela teknoloji ekibi tarafından geliştirilen Türkiye’nin en yeni sosyal mesajlaşma uygulaması LAFF Beta’nın arayüz tasarımlarını, dünya trendleri ile kültürümüze özgü yerli öğeleri sentezleyerek oluşturduklarını belirtti. Demir, sözlerini şöyle sürdürdü:

LAFF Beta, Türk Telekom ve iştirakimiz Argela’da çalışan gençlerimizle, yani tamamen kendi iç kaynaklarımızı kullanarak ‘görev gücü’ mantığı ile gerçekleştirdiğimiz 6 aylık bir çalışmanın ürünü. Türk Telekom kullanıcılarının bir süredir aşina olduğu Wirofon mesajlaşma platformunun da mimarı olan ekibimizle birlikte, tüm dünya trendlerini inceleyerek hem küresel hem de kendi kültürümüze hitap edecek, tüm mobil platformlarda kullanılabilecek evrensel bir anlık iletişim uygulaması olarak LAFF’ı geliştirdik.

LAFF Beta, Android platformundaki cihazlar için Google Play Store’da ve iOS kullanıcıları için de Apple App Store’daki yerini aldı. Şu anda beta sürümü ile kullanıcılarına ‘merhaba’ diyen Türkiye’nin en yeni sosyal mesajlaşma uygulaması LAFF, çok yakında çıkacak tam sürümünde ‘sosyal etkileşim’ gibi diğer sohbet uygulamalarında olmayan pekçok yeni ve heyecan verici özelliği de bünyesinde barındıracak.”

Laff, ÜCRETSİZ olarak, arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşabilmenizi veya onları arayabilmenizi sağlamaktadır.

PEKİ NEDEN LAFF? LAFF NEDİR? LAFF ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

ÜCRETSİZ ARAMA: Arkadaşlarınızı ve ailenizi, yurt dışında olsalar bile, yerli ve milli teknolojiler ile ücretsiz arayabilirsiniz.

MESAJLAŞMA GRUPLARI: Arkadaşlarınızla veya ailenizle kolayca iletişim kurabilmeniz için 150 kişiye kadar katılımcı ile grup sohbetleri oluşturabilirsiniz.

FOTOĞRAF VE GIF’LER: Konuşmalarınızı fotoğraf ve gif’ler ile zenginleştirebilir, Laff’a eğlence katabilirsiniz.

KONUM VE KİŞİ KARTLARI: Nerede olduğunuzu ve kişi listenizi istediğiniz an yerli ve milli teknolojiler ile paylaşabilirsiniz.

KOLAY ERİŞİM: Mesajlarınıza tüm cihazlarınızdan erişin, yedeklemeye vakit harcamak durumunda kalmazsınız.

GÜVENLİ İLETİŞİM: Uçtan uca şifreleme ile yerli ve milli teknolojiler ile güvenle sohbet edebilirsiniz.

KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ: Birçok özelliği, sade ve kullanıcı dostu tasarım ile kullanabilirsiniz.

Başka Laff’a gerek yok, uygulamayı laff android indir ya da laff ios indir yaparak keşfedebilirsiniz. 🙂

LAFF MESSENGER ANDROİD İNDİR

Türk Telekom’la LAFF Aramızda” için bir yorum

Tüm Soru ve Görüşlerinizi Aşağıdaki Bölüme Yazabilirsiniz