HUAWEİ HG630A WİFİ ŞİFRE NASIL DEĞİŞTİRİLİR, HUAWEİ HG630A KABLOSUZ ŞİFRESİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR, HUAWEİ HG630A ŞİFRE NASIL DEĞİŞTİRİLİR, HUAWEİ HG630A ŞİFRE NEDİR

Huawei HG630A modeminizin kablosuz şifresini değiştirmek için bilgisayarınız veya cep telefonunuz aracılığıyla yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan bağlanmak için aşağıdaki linkten Huawei HG630A modeme nasıl bağlanacağınıza dair bilgiye ulaşabilirsiniz.

CEP TELEFONU ÜZERİNDEN HUAWEİ HG630A MODEME NASIL BAĞLANILIR BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Evinizde bilgisayar bağlantınız varsa, kablosuz bağlantınızın kesintiye uğramaması için Ethernet kablosu kullanarak kuruluma geçebilirsiniz. Bilgisayarınız ile modeminiz arasına Ethernet kablosu takarak, web tarayıcınızın adres satırına 192.168.1.1 yazarak enter tuşuna basın. Kullanıcı adı “admin” ve şifre “ttnet” olduğunda karşınıza bir kullanıcı adı ve şifre ekranı gelecektir.

Giriş yaptıktan sonra, modemin standart şifresini değiştirmek isterseniz ekranda belirtilen şekilde değiştirebilirsiniz. Değiştirme istemiyorsanız, “Değiştirmeden geç” butonuna tıklayarak aynı şifreyi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ardından, modem arayüzünde kolay kurulum ekranı görünecektir. Bu ekranda, herhangi bir değişiklik yapmadan “Wan Ayarları” bölümünü boş bırakın. “Kablosuz Ayarları” bölümünde, kablosuz ağlarda görmek istediğiniz bir ad ve en az 8 karakterden oluşan büyük ve küçük harfleri içeren bir kablosuz şifre oluşturun. Ayarlarınızı kaydetmek için “Uygula” butonuna tıklayın.